Strona główna » Albumy » Albumy drewniane

Albumy drewniane

Grawerowany album to praktyczny prezent na każdą okazję. Wasze wzruszające chwile uwiecznione na zdjęciach zyskają wyjątkową otoczkę.

Wykonamy go tak, jak sobie zażyczysz! U nas masz możliwość wykonania graweru po obu stronach okładki.

Zobacz nasze propozycje i wybierz model, który stanie się Twoją księgą wspomnień lub wyjątkowym prezentem dla bliskich.

 

Albumy tworzone są z największą dbałością o szczegóły. Malowane ręcznie, dwukrotnie, precyzyjnie zakuwane w zawiasy finalnie tworzą magiczną skrzynie wspomnień. Zawiasy z okładką zaciśnięte są nitami zrywalnymi, co daje nam pewność, że będą pamiątką na długie lata. Naniesione na nią napisy są wyczuwalne pod palcem a zatem kierowane również do osób niedowidzących. Wewnętrzna strona to idealne miejsce na wyjątkową dedykację, która podkreśli indywidualność prezentu. Aby ułatwić Ci wybór pamiątki posiadamy galerię gotowych wzorów okładek i dedykacji na różne okazje.

Możesz zdecydować nie tylko o wyglądzie grawerunku ale także samego albumu. Zdecyduj, czy wolisz album z kartami w kolorze ecru, czy czarnymi. Dobierz kolor drewna na okładkę, który najbardziej będzie pasował do okoliczności oraz dobierz kolor kutych zawiasów.

 

ALBUM DREWNIANY Z GRAWEREM PREZENT NA ŚLUB

Drewniany album opatrzony personalizowanym grawerem będzie idealnym miejscem na przechowywanie najpiękniejszych wspomnień takich, jak zdjęcia ślubne. Często lubimy wracać do miłych chwil, a album stanowiący ich okładkę podkreśli ich wyjątkowość.

Podarowany młodej parze będzie oryginalnym i stylowym prezentem na zawsze.

 

ALBUM DREWNIANY Z GRAWEREM PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Zastanawiasz się jak w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom? Album na zdjęcia z pamiątkowym grawerem pozwoli im uwiecznić piękne chwile i wracać do nich. Taki wyjątkowy i personalizowany prezent trafi w każdy gust.

 

ALBUM DREWNIANY Z GRAWEREM PAMIĄTKA CHRZTU GRAWER

Chrzest Święty to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu malucha. Jaki prezent będzie najlepszy z tej okazji? Taki, który za kilka a nawet kilkadziesiąt lat przywoła miłe wspomnienia! Grawerowany album podkreśli wyjątkowość tego wydarzenia i będzie idealnym miejscem na przechowywanie zdjęć, tak aby Wasza pociecha miała pamiątkę na całe życie.

 

ALBUM DREWNIANY Z GRAWEROWANYM ZDJĘCIEM PREZENT NA URODZINY/ROCZEK

Szukasz odpowiedniego prezentu na roczek? Chcesz podarować coś oryginalnego? Grawerowany album ze zdjęciem będzie idealnym upominkiem. Pozwoli zachować wspomnienia i będzie piękną pamiątką dla malucha. Pierwsze urodziny to ważne wydarzenie dla solenizanta i jego najbliższych, podaruj pamiątkę która podkreśli istotę tego dnia.

 

ALBUM DREWNIANY Z GRAWEROWANYM ZDJĘCIEM XXL

Jaki prezent podarować bliskim na wyjątkową okazję? Grawerowany album ze zdjęciem to piękny i praktyczny prezent. Pozwoli zachować wspomnienia i powrócić do nich w każdej chwili. Może stać się wyjątkową pamiątką z okazji ślubu, pierwszych urodzin, Chrztu Świętego, 18 i innych imprez oraz ważnych dla Ciebie wydarzeń rodzinnych. Niepowtarzalny prezent na zawsze.

 

Albumy są ręcznie wykonane, dzięki czemu nadaliśmy im wyjątkowy kształt i duszę!
Taki kształt posiada nie tylko okładka ale i karty w środku.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

2023 LASER-TECH - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu