Strona główna » Skrzynki Na Wino

Skrzynki Na Wino

KIM JESTEŚMY?
Niektórzy uważają, że pasjonatami win. My twierdzimy inaczej! Wino towarzyszy nam przy wielu okazjach do świętowania, dzielenia szczęścia z rodziną, przeżywania niezapomnianych chwil ze znajomymi oraz przyjaciółmi. Zatem pasjonujemy się czerpaniem z życia garściami, a wino potęguje nasze emocje!

CO ROBIMY?
Naszą misją jest otwieranie nowych horyzontów i dzielenie się pasją przez dostarczenie oryginalnych kreacji drewnianych do win, na wyjątkowe okazje i uroczystości. Dobre wino, sprzyjające wyjątkowym chwilom w życiu zasługuje na godną oprawę!

DLA KOGO TO ROBIMY?
Skrzynie przeznaczone są zarówno dla koneserów, jak i dla osób, które być może wkrótce na stałe zagoszczą w różnorodnym świecie win – przecież wszyscy możemy obdarować bliskich miłym i bezinteresownym gestem serdeczności!

DLACZEGO TO ROBIMY?
Czy otrzymując ulubione wino, na dodatek w gustownej lub humorystycznej oprawie nie wywoła ono uśmiechu na Twojej twarzy? Oczywiście, że tak! Dodając do tego fakt, iż rynek win w Polsce stale rośnie, a amatorów tego trunku przybywa, oznacza to jedno: jeszcze więcej okazji do wywoływania uśmiechu – prostego gestu, dzięki któremu uczynimy świat lepszym!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY I ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI PRODUKTAMI
Każda ważna okazja w roku to różnorodne kreacje i wzory. Atrakcyjna oferta dla partnerów handlowych i stale rosnący rynek win w Polsce do doskonała okazja do rozszerzenia asortymentu Państwa punktu sprzedaży.
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

2023 LASER-TECH - wszystkie prawa zastrzeżone
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu